Medomet SAF Natura Carrera 18 r. elektrický 230V Ø64
Kód: SN_526Rodinná včelařská firma
Tradice v srdci, budoucnost v rukou.
Detailní popis produktu
Radiální medomet Saf Natura, model Carrera o průměru Ø 640 mm, přizpůsobený pro 18 rámků typu Dadant. Je vybaven elektrickým pohonem 200 W a automatickým ovládáním. Robustní konstrukce z nerezové oceli a kazetový koš zajišťují bezpečné a rovnoměrné vytáčení. Díky výkonnému 200W motoru a plně nerezové, hygienické konstrukci zajišťuje rychlou práci, snadnou údržbu a vysoký komfort i pro náročnější včelaře. Je to spolehlivý, profesionální stroj, který maximalizuje výtěžnost medu při minimální námaze.
Technické parametry:
| Typ | Radiální, 18 rámkový |
| Počet rámků | 18 x ½ Dadant |
| Průměr bubnu | Ø 640 mm |
| Výška bubnu | 680 mm |
| Pohon | elektrický ECO 200 W, 230 V |
| Řídící jednotka | SN_ALIM/EKO |
| Materiál bubnu | nerezová kyselinovzdorná ocel 0H18N9 |
| Dno | kuželové |
| Víko | plexisklo, tloušťka 4 mm |
| Ventil | klapkový ventil, 6/4 |
| Vzdálenost osy ventilu od podlahy | 400 mm |
| Hmotnost | 36 kg |
| V sadě | ventil, kryt, řídící jednotka, nohy, napájecí kabel (samostatná montáž) |
| Záruka | 24 měsíců |
Ušetřete čas i námahu při vytáčení medu – objednejte ještě dnes!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
