Medomet SAF Natura Compatto 2 r. manuální Ø42
Kód: SN_350Detailní popis produktu
Tangenciální medomet Saf Natura, model Compatto o průměru Ø 420 mm, přizpůsobený pro 2 rámky 39x24 a Dadant. Robustní konstrukce z nerezové oceli a kazetový koš zajišťují bezpečné a rovnoměrné vytáčení. Díky plně nerezové, hygienické konstrukci zajišťuje rychlou práci, snadnou údržbu a vysoký komfort i pro náročnější včelaře. Je to spolehlivý, profesionální stroj, který maximalizuje výtěžnost medu při minimální námaze. Součástí sady je nádoba o objemu 50 kg se dvěma sponami a síto s držáky, které umožňuje filtrovat med už během vytáčení. Díky tomuto řešení máte k dispozici vše potřebné pro medobraní ve své medárně. Montáž ventilu, víka a rukojeti je třeba provést svépomocí.
Technické parametry:
| Typ | Tangenciální, 2 rámkový |
| Rámek | 2x rámek 39x24, Dadant |
| Průměr bubnu | Ø 420 mm |
| Výška bubnu | 900 mm |
| Pohon | ruční |
| Materiál bubnu | nerezová kyselinovzdorná ocel 0H18N9 |
| Dno | kuželové, perforované |
| Víko | plexisklo, tloušťka 4 mm |
| Ventil | klapkový, plastový, 6/4 |
| Vzdálenost osy ventilu od podlahy | 40 mm |
| Hmotnost | 13 kg |
| V sadě | nádoba 50 kg, sto, ventil, kryt, rukojeť (k montáži) |
| Záruka | 24 měsíců |
Ušetřete čas i námahu při vytáčení medu – objednejte ještě dnes!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
