Medomet SAF Natura Kuga 4 r. elektrický 230V Ø80, Eco
Kód: SN_74/K1Rodinná včelařská firma
Tradice v srdci, budoucnost v rukou.
Detailní popis produktu
Zvratný medomet Saf Natura, model Malaga o průměru Ø 900 mm, přizpůsobený pro 6 rámků typu 39x24 a Dadant. Je vybaven elektrickým pohonem 200 W a automatickým ovládáním. Robustní konstrukce z nerezové oceli a kazetový koš zajišťují bezpečné a rovnoměrné vytáčení. Díky výkonnému 200W motoru a plně nerezové, hygienické konstrukci zajišťuje rychlou práci, snadnou údržbu a vysoký komfort i pro náročnější včelaře. Je to spolehlivý, profesionální stroj, který maximalizuje výtěžnost medu při minimální námaze.
Technické parametry:
| Typ | Zvratný, 4 rámky |
| Rámek | 4x Dadant, 4x rámek 39x24 |
| Průměr bubnu | Ø 800 mm |
| Výška bubnu | 700 mm |
| Pohon | elektrický ECO 200 W |
| Řídící jednotka | SAF NATURA (ruční a automatický režim) |
| Materiál bubnu | nerezová kyselinovzdorná ocel 0H18N9 |
| Dno | kuželové |
| Víko | plexisklo, tloušťka 4 mm |
| Ventil | klapkový ventil, nerezová ocel, 2 palce |
| Vzdálenost osy ventilu od podlahy | 460/500 mm |
| Hmotnost | 58 kg |
| V sadě | napájecí kabel, nastavitelné nohy, ventil |
| Záruka | 24 měsíců |
Ušetřete čas i námahu při vytáčení medu – objednejte ještě dnes!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
