Medomet SAF Natura Saxo 2 r. manuální Ø42
Kód: SN_365Rodinná včelařská firma
Tradice v srdci, budoucnost v rukou.
Detailní popis produktu
Tangenciální manuální medomet Saf Natura, model Saxo o průměru Ø 420 mm, přizpůsobený pro 2 rámky 39x24 a Dadant. Robustní konstrukce z nerezové oceli a kazetový koš zajišťují bezpečné a rovnoměrné vytáčení. Díky plně nerezové, hygienické konstrukci zajišťuje rychlou práci, snadnou údržbu a vysoký komfort i pro náročnější včelaře. Je to spolehlivý, profesionální stroj, který maximalizuje výtěžnost medu při minimální námaze.
Technické parametry:
| Typ | Tangenciální, 2 rámkový |
| Rámek | 2x rámek 39x24, Dadant |
| Průměr bubnu | Ø 420 mm |
| Výška bubnu | 600 mm |
| Pohon | ruční |
| Materiál bubnu | nerezová kyselinovzdorná ocel 0H18N9 |
| Dno | kónické |
| Ventil | klapkový, plastový, 6/4 |
| Vzdálenost osy ventilu od podlahy | 440 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Výška, šířka, délka(mm) | v=1060, š= 400, d= 550 |
| Záruka | 24 měsíců |
Ušetřete čas i námahu při vytáčení medu – objednejte ještě dnes!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
